Продавцы электроэнергии

OÜ Tarbegaas

Tarbegaasi klientideks on ettevõtted ja eraisikud. Võrguteenuse müügil teenindavad tarbijaid Tallinnas Veerenni tänava, Tehnika tänava ning Filtri tee müügipiirkonnas ning Pärnu ja Sindi linna ning Paikuse valla müügipiirkonnas. Maagaasi müüvad Eestis kõikidele soovijatele mahuga alates 0,5 miljonist kuupmeetrist aastas.Tekst pärineb gaasimüüja kodulehelt. OÜ Tarbegaas Mustamäe tee 55, Tallinn 10621 telefon: 677 6421 telefon (tehniline abi):… Loe edasi »

Energate OÜ

Energate OÜ on asutatud jaanuaris 2008 ja ettevõtte põhitegevuseks on maagaasivõrkude arendus, maagaasi jaotus ja müük. Energate OÜ müüb maagaasi kodutarbijatele ja ettevõtetele.. Energate OÜ eelkäijaks on Water Ser Ehitusjuhtimine OÜ Energiadivisjon. Maagaasivõrke arendatakse ja gaasi müüakse täna 2-s võrgupiirkonnas Tallinnas ja selle lähiümbruses. Lisaks omab Energate OÜ õigust arendada maagaasivõrke Harku ja Kohila vallas… Loe edasi »

Gaasienergia AS

Gaasienergia ei müü maagaasi lõpptarbijatele alates 01.04.2018. Gaasienergia AS on 2002. aastal asutatud võrguettevõte, mille põhitegevuseks on võrguteenuse pakkumine ning ettevõttele kuuluvate gaasisüsteemide ehitus ja hooldus. Nende tegevuspiirkonnad on: Tabasalu piirkond: Harku vald, Tiskre, Tabasalu, Muraste ja Tallinn-Tiskre Rapla piirkond: Rapla, Alu, Kaerepere ja Kehtna (projekteerimisel) Tamsalu piirkond (projekteerimisel): Tamsalu vald, Väike-Maarja vald Pirita-Kose piirkond… Loe edasi »

Adven Eesti AS

Adven müüb maagaasi ennekõike äritarbijatele. Adven on äriklientide vajadusi arvestavaid energialahendusi, kaugkütet ja maagaasi pakkuv juhtiv põhjamaade energiaettevõte. Nad pakuvad klientidele terviklahendusena välja töötatud energiatooteid usaldusväärselt, kulutõhusalt ja keskkonnamõjusid minimeerides. Nende klientideks on tööstus-, kaubandus-, avalik- ja teenindussektor, kohalikud omavalitsused ning elanikkond. ADVEN-i omanikud on AMP Capital ja Infracapital. AMP Capital on 25-aastase kogemusega üks… Loe edasi »

Enefit

Enefit on Eesti riigile ja Eesti Energia gruppi kuuluv rahvusvaheline energiaettevõte. Enefit pakub inimestele nutikaid ja mugavaid energialahendusi, mis aitavad vähendada energiakulusid ning jalajälge. Enefit on teejuhiks rohelise ja jätkusuutliku tuleviku suunas, muutes roheenergia kättesaadavaks. Enefit AS Lelle 22, 11318 Tallinn Äriregistri kood – 16130213 KMKR number – EE100366327 telefon: 777 4040 e-post: [email protected] Võrdle Eesti… Loe edasi »

Eesti Gaas

ASi Eesti Gaas põhitegevus on maagaasi müük, nii torugaasi kui LNG ja transpordikütuse CNG kujul, samuti elektri müük ja tootmine. Lisaks tegeleb ettevõte läbi tütarettevõtete gaasisüsteemide hoolduse ja ehituse, torustike ehituse ning gaasivõrgu arendamisega. AS Eesti Gaas kuulub 100% erakapitalile, ettevõtte omanik on Eesti suurimaid investeerimisfirmasid AS Infortar. Eesti Gaasil on umbes 50000 klienti. Ettevõte… Loe edasi »

Alexela

Alexela AS on 100% Eesti kapitalile kuuluva Alexela Grupi ettevõte. Olemata osa vanast energiamonopolist, saame nii kodutarbijale kui ettevõttele pakkuda paindlikku, personaalse ja soodsa hinnaga energiapakette. Võta kogu energia Alexelast – Alexela Kodukaart aitab Sul targemalt majandada vähendades energiale tehtavaid kulutusi. Elekter, maagaas, balloonigaas, autokütus ja isegi kohv on selle kaardiga Sinu jaoks palju parema… Loe edasi »