Parima maagaasi pakkumise leidmine äritarbijale ja korteriühistule

Aitame äriklientidel ja korteriühistutel tarbimisega alates 14 000 m3/a (u 150 000 kWh/a) leida turu parim gaasipakkumine.

Kuidas aitame vähendada ettevõtte ja ühistu gaasikulusid?

Esiteks otsustage, kas soovite korraldada hanget või saada enda praegusele pakkumisele konkureeriv, suunatud pakkumine.

1. Gaasihange. Kui soovite korraldada hanget, vastutame parima pakkumise leidmise eest teie ees meie. Hanke korraldamise tasu maksate teie, tasu suurus on personaalne, kuid on alati väiksem, kui saadav kokkuhoid.
2. Suunatud pakkumine. Kui soovite suunatud pakkumist, siis vahendame teile kuni kahe gaasimüüja pakkumise, sealjuures tasu meie töö eest maksab gaasimüüja. Gaasimüüja on huvitatud uutest klientidest ja kuna töötame vaid ülisuurtele ettevõtetele suunatud gaasimüüjatega, kes keskmise suurusega äriklientidele otse pakkumisi enamasti ei tee (aja ja ressursipuudusel), siis saame pakkuda väga konkurentsivõimelisi tingimusi.

1. Gaasihange

Gaasihind.ee konsultant korraldab teie eest hanke, räägib läbi tingimused ja leiab teile turu parimad tingimused ja soodsaima gaasipakkumise. Esindame ainult kliendi huve ja saame tasu kliendilt, mitte gaasimüüjalt.

Saadame teile ülevaatliku hanke tulemuste võrdlustabeli.

Suunatud pakkumine

Gaasihind.ee konsultant võtab kuni kahelt gaasimüüjalt pakkumise, mida võrdleme viimase 12 kuu arvestuses (gaasimüüjad kasutavad samasid valemeid hinna arvutamiseks), et leida teile soodsam pakkumine. Teenus on teie jaoks tasuta ja riskivaba, kui saate soodsama pakkumise ja teete lepingu, siis saame oma töö eest tasu gaasimüüjalt.

Saadame teile ülevaatliku esialgse ja meie vahendatava pakkumise võrdluse. Muuhulgas saate vastuse küsimusele, kui oleksite valinud pakkumise 1, siis milline oleks sellise pakkumise viimase 12 kuu kogukulu ja kui oleksite valinud pakkumise 2, siis milline oleks selle kogukulu ning mis on nende pakkumiste vahe.

Suunatud pakkumise kliendireferents

Tootmisettevõte kogutarbimisega 180 000 m3/a (1 900 000 kWh/a).

  • Suunatud pakkumise tulemusena saime kliendi jaoks 3%-lise hinnavõidu võrreldes otsepakkumisega, mis teeb aastas ligi 1000€ puhast kokkuhoidu. Teenus oli kliendi jaoks tasuta.

Võtke ühendust

Kui soovite leida soodsama gaasipaketi ja parimad tingimused, siis kirjutage meile aadressil kiri@elektrihind.ee.

Kirjas tooge välja millist koostöömudelit eelistate, oma tänane gaasimüüja, jooksva 12 kuu tarbimine ja lepingu tähtaeg.

Gaasihind.ee – et saaksite keskenduda põhitegevusele!